DOPRAVA ZDARMA a garance vrácení peněz na všechny objednávky

Žít na maximum, ale ve zdraví.

Nejen udržitelnost životního stylu je pro nás zásadní. I udržitelnost našeho konání vůči přírodě je klíčovou otázkou. Z celého srdce děkujeme, že společně s námi pomáháte minimalizovat odpad.

Sbohem plastu

Plastovým obalům odzvonilo. Místo nich u nás najdete udržitelné skleněné obaly, které jsou zdravotně naprosto nezávadné a neuvolňují se z nich žádné látky. A jejich největší výhoda? Možnost recyklace a opakovaného využití.

Vy nám obaly, my vám slevu

Ideální odpad je žádný odpad. Tímto heslem se řídíme, pokud jde o obaly. Pokud však už obal vznikl, pojďme jej využít na maximum. Nahromadilo se vám doma 5 skleněných lahví od Mindflow tobolek? Pošlete nám je na naše náklady zpátky, my je znovu využijeme a vás navíc odměníme slevou 50 Kč na dalších nákup.

Jak na to?

Jednoduše vyplňte formulář
Vygenerujeme vám kód na nejbližší Zásilkovnu
A je to! Po obdržení obalů zašleme kupón v odpovídající hodnotě

Získejte slevu na váš další nákup.

Chci vrátit obaly

Sázíme na budoucnost

Dnes můžeme obaly třídit, recyklovat, využít na jiné účely... Ale co zítra? Zítra můžeme podpořit přírodu i finančně. Každý měsíc 1 % z celkové hodnoty všech objednávek převedeme na účet organizací The Ocean Cleanup nebo Sázíme budoucnost.

Společně vdechneme obalu nový život

Víte, že skleněné obaly s víčkem vám skvěle poslouží jako kořenky? Stačí nasypat oblíbené koření, popsat a šikovná kořenka je na světě.

Skvělým druhým životem pro skleněný obal bude i domov pro malé semínko, které vám vyklíčí do radosti. Přidejte ozdobnou stuhu či lněný provázek, natrhejte luční kvítí a vytvořte z obalu malou vázu přinášející do prostoru dotek domova. Nebojte, speciální etiketa jde snadno odlepit.

Váš košík0
Mezisoučet:
Doručíme